top of page
הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

אלירן סימוני keynvestments
Keynvestments
חברת בוטיק משפחתית המאפשרת לכם ליצור בטחון כלכלי על ידי השקעות נדל"ן מעבר לים

מי מאיתנו לא רוצה ביטחון כלכלי?

גם אנחנו רצינו. למעשה בתחילת הדרך חשבנו כמו כל ישראלי רגיל, נשקיע בלימודים, נתקבל למשרה טובה, ונצא לפנסיה בגיל 67. 

אבל ביננו זה ממש לא ככה! מקצוע טוב עם שכר טוב לצערנו לגמרי אינו מבטיח חופש כלכלי. 

אז מהי כן הדרך לביטחון כלכלי?

יצירת מקור הכנסה, שמניב חיסכון קבוע, שיוצא להשקעה מניבה יכול לפתוח את הדרך לביטחון כלכלי. עם ההבנה הזו התחלנו לשאול מה אפשר לעשות עם ההון העצמי שחסכנו? במסע החיפושים אחרי החופש הכלכלי הגענו די במקרה לביקור משפחתי בצפון קרוליינה.

שם נחשפנו לראשונה לכוחו של שוק הנדל"ן בארה"ב. התאהבנו  - אזרנו אומץ - והתחלנו להשקיע. זה התחיל מהשקעה משפחתית קטנה, שהניבה תשואות מדהימות, זה לא נעלם מעיניי המשפחה הקרובה שמהר מאוד רצתה גם ושכהם התחילו להשקיע ולהנות מתשואה קבועה הם בחרו לחבר חברים קרובים שחיברו עוד חברים שהצטרפו למשפחה. מאז המשפחה צמחה והתרחבה וזה כבר 10 שנים שאנו ב- Keynvestments מאתרים, רוכשים, משפצים ומנהלים מאות נכסים שעוזרים לעשרות משפחות ליצור לעצמם ולילדהם עתיד פיננסי טוב יותר ולנוע אל עבר ביטחון כלכלי. ומה עם העתיד שלכם?

הערכים שלנו
הערכים שלנו 

יושרה 

הכל שקוף עבורכם!

דואגים לתת לכם את כל המידע

בצורה נגישה, ברורה ובעברית 

אחריות 

אתם אף פעם לא לבד!

אנחנו מאתרים, רוכשים,

משפצים, מנהלים ומוכרים

אנשים

עובדים בשביל אנשים!

ומאפשרים הזדמנות לעתיד טוב יותר

דרך יצירת ביטחון כלכלי

הנבחרת

"It's Not How Things Looks ,it's How You look at Things"

דרור צנעני

דרור צנעני

IMG_0523C.jpg

שותף, מנהל פעילות פלורידה, איתור וניהול כל הנכסים, אחראי על ההשבחות של הנכסים וניהול מו"מ מול קונים. דרור מגיע מרקע של ניהול נדל"ן מסחרי וניהול עסקי ברשת קמעונאית. בעל ניסיון של 19 שנים בניהול נדל"ן בארה"ב. אחראי על רכישה וניהול של עשרות נכסים והשבחות של תשתיות בפרויקטים שונים.  

שותף ומנהל הפעילות בפלורידה

"בהשקעות - טובה שעה אחת קודם"

אבי לחם

אבי לחם

IMG_0493B.jpg
מייסד, שותף ומנהל הפעילות
בצפון קרוליינה

מייסד ושותף בחברה. מנהל פעילות החברה בארה"ב, בפלורידה, קרוליינה וטנסי.

בעל ניסיון של  25 שנים בניהול והשקעות נדל"ן בארה"ב. איתור נכסים, ניהול פרויקטי בנייה, ניהול השבחת נכסים. אבי מגיע מרקע של ניהול רשת קמעונאית, ניהול מלונות וניהול נכסי נדלן רבים. ניסיון רב בניהול מו"מ והוצאת פרויקטים לביצוע משיפוצים של העלאת ערך ועד מכירה ללקוח הסופי.  

"נדל"ן זה לא רק מיקום, צריך יצירתיות, סבלנות וגישה לאנשים"

אלירן סימוני

אלירן סימוני
IMG_0512B.jpg

מייסד החברה, שותף ומנהל פעילות החברה בארץ ב- 10 השנים האחרונות. בעלים ומנכ"ל של חברת City Square, בשיתוף פעולה עם THE MARKER בנושא התחדשות עירונית בישראל. פעיל בתחום ההשקעות נדל"ן ב-15 השנים האחרונות. בעל תואר שני בניהול ושמאות מקרקעין מאוניברסיטת חיפה, מרצה בקורסי נדל"ן במסגרת של מכללות ואוניברסיטאות בנושאים של השקעות, ניהול נדל"ן, ניהול עסקי, התחדשות עירונית והערכת שווי נכסים.

מייסד, שותף
ומנהל הפעילות בישראל
מייסד, שותף
ומנהל הפעילות בישראל
הנבחרת

עירן אשתר

Untitled design (9).png
משה תמונת פרופיל .jpg

שותף ומנהל הפעילות בפורטוגל

מייסד חברת Megaproposta ומנהל משותף בפעילות החברה בפורטוגל.

עירן פעיל בתחום השקעות נדל"ן ב-19 שנים האחרונות במספר שווקים בעולם ביניהם ארה"ב, ישראל, קפריסין ופורטוגל. נסיון זה כולל איתור נכסים, ניהול השבחת הנכסים ומכירתם. בנוסף, הקמת קבוצות השקעה בנדל"ן, מימון ובניית תכניות אסטרטגיות למיקסום ההשקעה. בעל תואר שני ביזמות עסקית ממלבורן, אוסטרליה.

כדי שכסף יעשה כסף צריך קצת אומץ, אמונה, ובעיקר את האנשים הנכונים לסמוך עליהם.

דפנה סרי-לוי

IMG_0201.jpg
דפנה סרי לוי

דפנה הגיעה אלינו כמשקיעה חדשה עם השקעה אחת וקריירה מבטיחה כעו"ד לענייני המשפט המנהלי והתמחות במשרד רה"מ. עם ההבנה העמוקה שהדרך לחופש וביטחון כלכלי לא תמיד הולכת יד ביד עם משרה מכובדת ובטוחה החליטה דפנה לעזוב את עולם המשפט ולהעמיק בתחום ההשקעות. מאז דפנה הספיקה להצטרף לצוות המנצח שלנו בתפקיד ניהול קשרי משקיעים ומכירות. דפנה שמה לה למטרה להעביר את הבשורה, לחשוף עוד אנשים למידע ולעזור להם לעשות את הצעד האמיץ ולהתחיל לשלב בחייהם עוד נתיב השקעות לביטחון כלכלי וחופש אמיתי.

דפנה מלווה את המשקיעים שלנו מהיום הראשון, בפגישות אישיות או קבוצתיות היא מסבירה ומנגישה את המידע עבור משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד..  

מנהלת מכירות 

"יגעת ומצאת - תאמין"

יעל סימוני

יעלי שחור לבן.jpg
יעל סימוני

חובבת האומנות וההיסטוריה שהחליטה להפליג למחוזות ההשקעה של נדל״ן ארה״ב! לאחר מספר תפקידים בחברות הייטק, במוזיאון ישראל ובתיאטרון הבימה, החליטה יעל, לאזור אומץ ולהצטרף לעסק המשפחתי. יעל שמה לה למטרה ללמוד את צרכי המשקיע, וכיצד ניתן להפוך השקעה מכאב ראש למרחיבה את הלב וגם את הכיס.
כיום כמנהלת קשרי המשקיעים של החברה יעל אחראית על כל הפעילות מול המשקיעים - שירות לקוחות, ניהול כספי המשקיעים והעברת כספים. 
יעל דואגת לתת למשקיעים שלנו חווית השקעה מאורגנת , מובנת ובטוחה.

מנהלת קשרי לקוחות 
bottom of page